Następna Strona Poprzednia Strona
 • najważniejszy

  jest zgrany i zdeterminowany

  zespół

  Strony internetowe w Piotrkowie
 • do MacGyver’a

  trochę nam brakuje, ale potrafimy

  wiele

  Strony www w Piotrkowie
 • przyjedź, zadzwoń

  nieśmiali mogą

  napisać

  Firma wykonująca reklamy z Piotrkowa

Strony internetowe, serwisy www (Piotrków Trybunalski)
 

Projektowanie stron oraz serwisów www jest głównym obszarem naszej działalności. Tworzymy zarówno samodzielne strony docelowe (landing page), jak i niewielkie  oraz rozbudowane serwisy internetowe. Tworzymy strony internetowe dla małych oraz średnich przedsiębiorstw, urzędów administracji publicznej oraz dużych klientów korporacyjnych. Zaprojektujemy estetyczną oraz funkcjonalną stronę www zarówno dla małej firmy z Piotrkowa Trybunalskiego, jak i dla międzynarodowej korporacji. Do każdego klienta podchodzimy indywidulanie, dostosowując projektowaną stronę do specyfiki branży oraz potencjalnych klientów.
 

Jesteśmy agencją interaktywną z siedzibą w Piotrkowie Trybunalskim oraz oddziałem w Warszawie. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam dostarczać rozwiązania, które potrafią łączyć w sobie wysoką jakość użytkową z estetyczną szatą graficzną, przy możliwie jak najszerszej dostępności stron dla użytkowników internetu. W naszej pracy kierujemy się dewizą, że strony www powinny wyróżniać się użytecznością i funkcjonalnością, dostępnością  oraz estetyczną i unikatową szatą graficzną. W pracy nad serwisami internetowymi, staramy się łączyć praktyczne oraz kreatywne podejście do projektowania.

Użyteczność


Zarówno struktura nawigacyjna, jak i sfery informacyjne są wynikiem uprzedniej analizy specyfiki branży, treści oraz docelowych odbiorców serwisu. Wnikliwa analiza ma duży wpływ na cały proces projektowania układu elementów strony oraz jej szaty graficznej. Zanim strona zostanie upubliczniona, poddawana jest puli testów, tak, aby na pewno spełniała szereg wymogów oraz obowiązujących standardów.

Dostępność


Podczas budowy naszych serwisów internetowych, cały czas mamy w podświadomości troskę o ich jak największą dostępność. Staramy się dbać o spełnianie standardów W3C (Worldwide Web Consortium), organizacji założonej przez faktycznego twórcę WWW, Tima Berners'a-Lee. Jej zadaniem jest "doprowadzenie Sieci do jej pełnego potencjału", a zrzesza ona ponad 350 podmiotów, z firmami  takimi, jak Microsoft, IBM, Apple Computer czy Adobe na czele.


Projektowanie


Oczywiście wyżej wymienione cechy nie przesłaniają nam jednej bardzo ważnej rzeczy - opakowanie produktu jest dziś niezwykle ważne (abstrahując od słuszności takiego obrotu spraw) i nacisk położony na wygląd serwisu musi być równie wysoki jak dbałość o jego funkcjonalność. Staramy się ubierać nasze strony w dobre jakościowo, spójne i konsekwentne w swojej konwencji oraz formie szaty graficzne. Jak nam się to udaje - można ocenić przeglądając galerie naszych wybranych realizacji. Wykonujemy również usługi projektowania reklam graficznych.

Większa część naszych serwisów internetowych oparta jest o autorski system zarządzania treścią kambit.cms. Pomimo tego, że system jest rozbudowany, jego elastyczność oraz modularna budowa pozwala nam dostosowywać go do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Więcej szczegółów można uzyskać zapoznając się ze stroną poświęconą systemowi kambit.cms.

Jeśli są Państwo zainteresowani stworzeniem serwisu www, zapraszamy do kontaktu z naszą agencją. W zakładce KONTAKT znajdą Państwo numer infolinii, adres e-mailowy oraz adres naszego biura (w Piotrkowie Trybunalskim oraz w Warszawie). Główna siedziba naszej agencji znajduje się w Piotrkowie.


 Realizacje stron internetowych oraz serwisów www